Київ, вул. Дмитрівська, 82
Зробимо найкращу зовнішню
рекламу
для вашого бізнесу в Києві
Здійснюємо гарантійне обслуговування
протягом360 днів

Виготовлення зовнішньої реклами в Києві

Зовнішня реклама – це один з найбільш затребуваних каналів поширення реклами, що використовуються у всьому світі, завдяки якому можна сформувати бажаний імідж компанії, впізнаваність бренду, лояльність і довіру клієнтів.

З її допомогою вам вдасться збільшити продажі, щонайменше, на 40%. Такий показник істотно перевищує популярність реклами в ЗМІ.

До зовнішньої реклами відносяться всі різновиди вивісок, об’ємних букв, лайтбоксів, білбордів, банерні розтяжки, таблички, штендери та інші розташовані на відкритій місцевості конструкції. Рекламні конструкції умовно можна поділити на зовнішні, які встановлюють на фасаді будівлі або над входом, з метою зазначення місця розташування офісу, магазину, ресторану, кафе, торгової точки та ін., а також на інтер’єрні, які розміщують всередині приміщення з метою інтер’єрного оформлення в корпоративному стилі. Використовуючи зовнішню і інтер’єрну рекламу, ви зможете привернути увагу до свого бізнес-об’єкту величезної кількості людей.

Якісна і надійна зовнішня реклама в Києві від рекламного центру R.Box допоможе вам позначити своє місце розташування, підвищити продаж послуг та / або товарів, повідомити про акційні пропозиції та інше. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний вид зовнішньої реклами для конкретної мети та згідно виділеного вами бюджету. Наприклад, якщо ви є власником ресторанно-розважального комплексу, рекомендуємо замовити зовнішню рекламу за типом лайтбоксів, об’ємних літер, білбордів та / або штендерів.

Такі конструкції однозначно привернуть безліч нових клієнтів, вказавши їм, як пройти до закладу.

Якщо ви власник мережевого магазину, тоді варто віддати перевагу об’ємним світловим буквам. Крім того, що цей тип зовнішньої реклами має ефектний вигляд, він буде постійно нагадувати про бренд. Не забувайте про те, що навіть сама класна зовнішня реклама потребує вигідного підсвічування, лаконічного посилу і правильного розташування.

Якісна зовнішня реклама – ефективна інвестиція в імідж компанії

 

Давайте розглянемо основні переваги зовнішньої реклами:

  1. Виробництво зовнішньої реклами дешевше, ніж реклама в мережі Інтернет та в ЗМІ.
  2. Її не можна перемкнути або заблокувати. Пішоходи і водії побачать вашу рекламу в будь-якому випадку.
  3. У порівнянні з телевізійною рекламою, вивіски і білборди не є настільки нав’язливими. Це гарант лояльного відношення клієнтів і позитивного результату.
  4. Великий обхват аудиторії.
  5. Зовнішня реклама працює 24/7, 365 днів у році.

Внутрішня (інтер’єрна) реклама – що ми знаємо про неї?

Внутрішня (інтер’єрна) реклама – це поверхні або рекламні носії, інформація з яких транслюється всередині ТРЦ, державних установ, магазинів, ресторанів, кафе, спортзалів та в інших приміщеннях.
Також її можна встановити і в місцях громадського користування: на ресепшені, в ліфті офісного центру і т.п.
Найчастіше внутрішня реклама (інтер’єрна реклама) експлуатується в якості іміджевої, вона сприяє просуванню бренду, впізнаваності компанії, формування корпоративного стилю і т.п.

 

У торгових залах мегамаркетів і мультімоллів цей тип реклами може:

• Підвищувати інтерес покупців до пропонованої продукції.
• Сповіщати про акційні та знижкові пропозиції.
• Просувати конкретні категорії товарів.

Беззаперечна перевага внутрішньої реклами полягає в тому, що інформація транслюється на вже підготовлену аудиторію.
Також серед переваг можна виділити близькість до споживача, мінімальні грошові витрати і високу продуктивність.

Чим загрожує неякісна зовнішня реклама

Невдала зовнішня реклама може привести до втрати бюджету і зниження обсягу продажів. З цим часто стикаються власники компаній-стартапів і керівники великих підприємств.
Якщо зовнішня реклама виконана з неякісних матеріалів, вона швидко втратить первозданний вигляд. Наприклад, неякісний білборд може швидко вигоріти на сонці; неякісна світлова рекламна конструкція на кшталт лайтбокс або вивіска з об’ємними літерами може швидко прийти в непридатність, можуть часто перегоряти світлодіоди, з’являтися тріщини в самій конструкції, що призведе до потрапляння вологи і бруду всередину конструкції, і т.п..
Таким чином, майстри-одноденки здешевлюють собівартість. Тільки за рахунок неякісних світлодіодів собівартість вивіски знижується на 10-15%. Термін експлуатації такої вивіски не триватиме довше 6-12 місяців, при цьому гарантію на роботу ніхто не надасть. Ми ж, у свою чергу, гарантуємо якість зовнішньої і внутрішньої (інтер’єрної) реклами.
Щоб уникнути проблем із зовнішньою рекламою, необхідно звертатися тільки в перевірені компанії. Саме таким є Рекламний центр R.Box, зі зручним місцем розташування офісу, практично в самому центрі Києва, а також власним виробництвом і надійної командою фахівців.

 

Будемо з нетерпінням чекати ваших дзвінків і оформлення онлайн-заявок!

Projects
What we do
Що ми робимо
Ми створюємо для вас об'єкти (конструкції) зовнішньої реклами, які впевнено допоможуть вашому бізнесу гучно заявити про себе
about us
Розповімо трохи про себе
Ми займаємося виробництвом і
установкою зовнішньої реклами.
Робимо це якісно, тому до нас
завжди повертаються.
Як доставляємо
- Ми доставляємо готову рекламну конструкцію на вказану адресу по Києву.
- При замовленні послуги монтажу, ми збираємо конструкцію на місці і встановлюємо.
- При відправці конструкції в інше місто, ми надійно пакуємо її, страхуємо і відправляємо Новою поштою.
Які гарантії
Рекламний центр R.Box надає гарантію на власно вироблені рекламні конструкції, терміном 365 днів, з моменту установки конструкції співробітниками рекламного центру.

Гарантійному ремонту підлягають поломки рекламних конструкцій, що вийшли з ладу, з незалежних від дій користувача причин.
Як приймаємо оплату:
- готівковий розрахунок
до 50000 грн./день;
- безготівковий розрахунок;
- оплата на карту.

При підтвердженні замовлення оплачується 30% від суми замовлення і повний розрахунок проводиться після його виконання.
Заповнюйте заявку прямо зараз і ви гарантовано отримаєте:
  1. професійну і деталізовану консультацію нашого фахівця;
  2. безкоштовний виїзд майстра для здійснення замірів та огляду місця монтажу об’єкта зовнішньої реклами;
  3. безкоштовний дизайн об’єкта зовнішньої реклами;
  4. прорахунок кошторису для виконання робіт.
pdf Скачайте наш прайс-лист
Залишити заявку
При підтвердженні замовлення виїзд майстра та заміри площі проводяться безкоштовно